Web Linkler
Anasayfa
Kurumsal
Neden Google Adwords
Hizmetlerimiz
İletişim
   
 Hizmetlerimiz
Google Reklam Nedir?
Neden Google Reklam
Google Reklamları Nasıl Çalışır?
Google Reklamlarında Bilinmesi Gerekenler
Reklam Maliyetleri
SEO ile İlgili Önemli Bilgiler
 Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Google Harita

Bilgi Formu

E-Mail


 

İşletim sisteminiz Flash Öğeleri Desteklemiyor.
Yüklemek için tıklayınız.

 
Hizmetlerimiz » Reklam Maliiyetleri
Google reklam konusunda danışmanlık hizmeti sunan birçok firma sizi gelip konuyla ilgili bilgilendirmediği gibi, 100 TL.'lik 300 TL.'lik 1000 TL.'lik ödemeler alarak "para ne kadar zaman giderse" gibi bir ücretlendirme politikası içerisine giriyorlar.

Ama bizce 1 ay boyunca harcayacağınız bütçe çok önemlidir. Bu konuda bazı reklam veren firmalardan '' bundan önce 300 TL. bir ay giderken şimdi 5-10 günde tükeniyor'' gibi duyumlar alıyoruz. Aslında bu kampanyanızla yeteri kadar ilgilenilmediğini, bütçe oranında tıklama başı maliyetlerin doğru belirlenmediğini gösteriyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi reklamı takip etmek çok önemlidir.

* Netürk Bilişim Hizmetleri olarak diğer Google Reklam danışman firmalarından farkımız sizi konuyla ilgili karşılıklı görüşme sonucunda bilgilendirip, en makul bütçeyle maksimum performansa ulaşmanızı sağlamaktır.
* Bütçemizi de bize en çok geri dönüşü yaptıracak kelime öbeklerini doğru seçip bu kelimeler doğrultusunda bizi zorlamayacak bir rakam olarak belirlemektir.
* Bu bütçeyi de sizin değerli düşünceleriniz ve uzman danışman arkadaşımızın yönlendirmeleri sonucunda karşılıklı belirlemek en mantıklı çözüm olacaktır.
* Siz de reklamınızı yayınlatmak istiyorsanız konuyla ilgili detaylı bilgi vermek üzere müşteri temsilcimiz sizi ziyaret etmekten mutluluk duyacaktır.

  Yeni Sayfa 1
     

 

 Netürk Bilişim Firması'nın sunduğu bir hizmettir.

 This Service Created By Netürk Copyright 2011 © Her hakkı saklıdır.