Web Linkler
Anasayfa
Kurumsal
Neden Google Adwords
Hizmetlerimiz
İletişim
   
 Hizmetlerimiz
Google Reklam Nedir?
Neden Google Reklam
Google Reklamları Nasıl Çalışır?
Google Reklamlarında Bilinmesi Gerekenler
Reklam Maliyetleri
SEO ile İlgili Önemli Bilgiler
 Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

Google Harita

Bilgi Formu

E-Mail


 

İşletim sisteminiz Flash Öğeleri Desteklemiyor.
Yüklemek için tıklayınız.

 
Neden Bizi Seçmelisiniz?
İnternet üzerinden reklam vermek profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu iş kolay gibi görünse de aslında çok detaylı bir konudur. Reklamların durumunu düzenli takip etmek, reklam kalite puanını yüksek tutmak, her kelime için farklı reklam metinleri belirlemek ve buna benzer ince ayrıntıları vardır.

Belirtmek isteriz: Adwords konusunda uzman bir firma tarafından yönetilen reklam, uzman olmayan kişilerce yapılan reklama oranla %50'ye yakın daha düşük maliyete ve daha yüksek bir geri dönüş oranına sahiptir.

Ayrıca, diğer firmalardan farklı olarak, Netürk Bilişim Hiznmetleri olarak bizler, konusunda uzman müşteri temsilcisi arkadaşımızı yönlendirerek sizi adresinizide ziyaret ederek yüzyüze bilgilendiriyoruz. Unutmayın ne satın aldığınızı bilmeniz bizim için önemlidir. Siz de reklamınızı yayınlatmak istiyorsanız, sizleri ziyaret etmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.Reklam Kalite Puanı ile ilgili detaylı bilgi için google linki: http://adwords.google.com/support/aw/bin/answer.py?hl=tr&answer=27648
 

 

 Netürk Bilişim Firması'nın sunduğu bir hizmettir.

 This Service Created By Netürk Copyright 2011 © Her hakkı saklıdır.